Į pradžią
Užsienio ekspertų patariamoji darbo grupė

Siekiant sustiprinti fiskalinės institucijos funkcijų vykdymą ir efektyvumą bei užtikrinti, kad teikiamos išvados ir ataskaitos atitiktų gerąją praktiką, nuo 2016 m. balandžio 18 d. Valstybės kontrolėje sudaryta užsienio ekspertų patariamoji darbo grupė. Ji atliks fiskalinės institucijos parengtų išvadų ir ataskaitų peržiūrą ir vertinimą ir taip užtikrins kokybės kontrolės politiką ir procedūras. Ekspertų grupės nariai pagal kompetenciją teiks fiskalinės institucijos darbuotojams konsultacijas, patarimus, metodinę ir kitą pagalbą.

Ekspertų grupės nariai atrinkti pagal turimą kompetenciją, patirtį ir mokslinę veiklą. Jais maloniai sutiko tapti dr. Zsuzsa Munkacsi – turinti Kembridžo universiteto ekonominių tyrimų srities magistro laipsnį ir Europos universitetinio instituto daktaro laipsnį, dirbusi Vengrijos fiskalinėje taryboje dr. Michal Horvath – turintis Jorko universiteto magistro laipsnį ir St. Andrews universiteto daktaro laipsnį, buvęs Slovakijos Biudžeto atsakomybės tarybos narys ir dr. Swapnil Singh – turintis Tinbergeno instituto magistro laipsnį ekonomikos srityje ir Amsterdamo universiteto / Tinbergeno instituto daktaro laipsnį.

Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė

Biudžetinė įstaiga

Pamėnkalnio g. 27, 01113 Vilnius, mob. 8 608 92 636, el. paštas info@vkontrole.lt, kodas Juridinių asmenų registre 188659229.